این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
  

................................................
 
 

مهندس رزاق بلوری افشاردکتر محمدرضا عصاری

دکتر سیدآرش سید شمس طالقانی  

دکتر سید محمدحسین شریفی  

دکتر جاماسب پیرکندی  

دکتر مصطفی مافی  

دکتر رامین قاسمی اصل
 

 
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

آخرین فرصت جهت درخواست اصلاحات

پژوهشگران گرامی ، درصورت وجود هرگونه نقص در گواهینامه و سی دی مجموعه مقالات درخواست خود را از طریق ورود به :( پنل کاربری > وضعیت و هزینه مقالات > درخواست اصلاحات ) اعلام نمائید ، آخرین مهلت جهت درخواست اصلاحات 4 خرداد ماه 1396 می باشد .
ضمننا اطلاعات مربوط به نمایه سازی در isc را از طریق ورود به پنـل کاربری : (وضعیت و هزینه مقالات > اطلاعات ISC) تکمیل نمائید . آخرین مهلت جهت تکمیل فرم مذکور 4 خرداد ماه 1396 می باشد .
عدم تکمیل این فرم به منزله انصراف از نمایه سازی در ISC می باشد ...


ادامه مطلب1396/02/23

ترجمه تخصصی مقالات

ه اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به رایزنی های انجام شده بین دبیرخانه اجرایی کنفرانس و برخی از مترجمین خبره امکاناتی فراهم گردیده که کلیه محققین و شرکت کنندگان گرامی که تمایل دارند مقالات خود را در مجلات بین المللی به چاپ برسانند ، نسبت به ترجمه ی سلیس و روان اقدام نمایند

ادامه مطلب1396/02/18

اعلام لیست سخنرانان کنفرانس توسط دبیر خانه

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند اسامی سخنرانان کنفرانس به سرح زیر می باشد لذا آندسته از شرکت کنندگانی که اسامی آنها در لیست زیر می باشد می بایست پاور پوینت سخنرانی خود را آماده و در روز کنفرانس همراه داشته باشند.سایر عزیزانی که نام آنها در لیست نیست در صورت حضور می بایست پوستر تهیه و ذر روز کنفرانس همراه داشته باشند.

ادامه مطلب1396/02/18

رعایت جانب احتیاط در خصوص سوءاستفاده احتمالی از شرکت کنندگان

بدینوسیله دبیرخانه کنفرانس مهندسی مکانیک و هوافضا به اطلاع می رساند هر گونه ایمیلی مبنی بر دریافت مبالغی پول جهت چاپ مقالات در مجلات isi جعلی می باشد ...

ادامه مطلب1395/08/05

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر